Popcorn + poduszka + kocyk + film + pizza + przyjaciele z klasy = WIECZÓR FILMOWY

Powyższe równanie to niezawodny przepis na udany piąteczek i wspaniałe szkolne wspomnienia. 23 lutego klasa 6a uczestniczyła w wieczorze filmowym, który był nagrodą w ramach rywalizacji z okazji Tygodnia Życzliwości. Na tę okazję sala nr 10 zamieniła się w salę kinową. Obowiązywały bilety wstępu, które wzięły także udział w loterii. Dużą popularnością cieszyło się stoisko z popcornem. Była możliwość sfotografowania się w gronie przyjaciół na tle ścianki niczym z festiwali filmowych. Uczestnicy wieczoru filmowego skorzystali także ze szkolnej kuchni, w której przyrządzili owocowe koktajle oraz zjedli zamówioną pizzę.