W środowe popołudnie (28.02.24r.) nasza szkoła wypełniła się uśmiechniętymi 😁przedszkolakami. Przyszłoroczni👩🏽‍🎓👨🏼‍🎓pierwszoklasiści odwiedzili SP31, aby poznać naszą szkołę, sale lekcyjne i nauczycieli. Podczas Dnia Otwartego dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych 🏃🏼‍♂️🤸🏻‍♀️🤾🏽na sali gimnastycznej, skorzystały z wirtualnego świata gogli VR oraz pobawiły się z robotem Photonem. Przedszkolaki z niezwykłym zaangażowaniem przeprowadziły swoje pierwsze doświadczenia🔬 naukowe w 🌱Zielonej pracowni🌋. Dzieci odwiedziły także naszą szkolną kuchnię👩🏽‍🍳, gdzie mogły poczęstować się 🧇goframi z pysznymi dodatkami🫐🍍. Ponadto można było skorzystać z malowania twarzy, 🎨zajęć plastycznych, pamięciowej gry 🇬🇧językowej oraz 🎬ścianki filmowej.

😊Dziękujemy wszystkim gościom za miłą wizytę i zapraszamy do nas od września❣️