W dniach 26, 27 i 29 lutego odbyły się Mistrzostwa Zabrza w Badmintonie. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodziło 10 uczniów: Marta Cieśla, Oliwia Nelip, Oliwia Pudlo, Oliwia Grablewska, Natalia Szweda, Franciszek Krawczyk, Bartosz Wypyrszczyk, Maciej Skwarek, Franciszek Wójcicki i Kamil Szablicki.  Wszystkie nasze drużyny znalazły się na miejscach medalowych.

W kategorii dziewcząt Igrzysk Dzieci Marta Cieśla i Oliwia Nelip zajęły trzecie miejsce, a chłopcy, Franciszek Krawczyk i Bartosz Wypyrszczyk, miejsce pierwsze.

W kategorii dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej Oliwia Pudlo, Oliwia Grablewska i Natalia Szweda były trzecie. Chłopcy, Maciej Skwarek, Franciszek Wójcicki i Kamil Szablicki, zajęli pierwsze miejsce.

Drużyny chłopców będą reprezentować naszą szkołę i miasto Zabrze w zawodach na szczeblu rejonowym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.